Bezpieczne wakacje

Szanowni Rodzice!
W naszej szkole, jak co roku o tej porze – zostały zorganizowane i przeprowadzone rozmowy nt. bezpiecznego zachowania się dzieci i młodzieży podczas wakacyjnego wypoczynku. Rozmowy prowadzili wychowawcy klas, pedagog, organizatorzy wycieczek szkolnych oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu.
Ponadto wraz z higienistką szkolną i z zaproszonym na prelekcję lekarzem podjęliśmy tematykę zdrowego trybu życia i zagrożeń współczesnego świata.
W dniu 7 i 8 czerwca uczniowie kl. II i III gimnazjum wzięli udział w programie profilaktycznym „Archipelag skarbów”. W duchu dobrej współpracy przekazuję Państwu w/w informacje oraz zachęcam do rozmów z synem/córką, a także do skorzystania z informacji zawartych w liście MEN – umieszczonym również na stronie naszej szkoły. Cenne informacje znajdą Państwo także na stronie internetowej www.wypoczynek.men.gov.pl wraz z poradnikiem bezpiecznego wypoczynku.

List Minister Edukacji:

Z poważaniem